Львівський депутат від «Народного контролю» Михайло Дідух відвідав Європарламент

На запрошення Фонду Фрідріха Науманна депутат Львівської міської ради від «Народного контролю» Михайло Дідух взяв участь у триденній навчально-ознайомчій подорожі до Брюселя. Зокрема, міський обранець відвідав  штаб-квартиру Фонду та познайомився із роботою Європейського Парламенту.

 До складу групи, яку запросили в Бельгію, також увійшли заступник голови Львівської обласної ради Володимир Гірняк, міські голови Тростянця та Чорткова  Юрій Бова і Володимир Шматько, секретар Татарбунарської міської ради Діана Сергієнко та депутатка міської ради Ковеля Олена Матвійчук.

Поїздка розпочалася із візиту до штаб-квартири Фонду Фрідріха Науманна, де львівська делегація познайомилися з роботою виконавчої дирекції організації, поспілкувалися із фахівцями, що розробляють проекти інституційної підтримки демократії в Україні.

Надалі були відвідини Європейського парламенту. Зокрема, Комітету Регіонів ЄС, де представники ознайомилися із роботою одного із органів Євросоюзу – CORLEAP, яка поєднує представників місцевого самоврядування з країн ЄС та Східного партнерства.

Особисто для себе Михайло Дідух виокремив зустріч із заступником Представника України в ЄС Олександром Ірхіним та очільником Комітету з питань України в Єврокомісії Габріелем ле Монако.  За словами депутата, розмова видалася дуже пізнавальною щодо геополітики і міжнародної співпраці України та ЄС.

 «Такі візити дуже важливі для нас. Ми зрозуміли, які настрої в Європі щодо ситуації в Україні. Ми почули думки єврокомісарів, які формують бачення Європарламенту. А політична група ALDE уже  запропонувала співпрацю з ними. «Народний контроль» і надалі підтримуватиме контакт із європарламентарями, щоби через обмін досвідом, думками  працювати над розвитком нашого міста, країни», –  прокоментував поїздку депутат ЛМР від «Народного контролью Михайло Дідух.

 Львівська делегація дякує представництву Фонда Фрідріха Науманна в Україні та особисто його очільниці пані Міріам Космель за можливість познайомитися із найкращими європейськими демократичними практиками.