Львів’яни повинні отримати повну інформацію про графік руху автобусів за новими договорами, – Веремчук

Зупинки громадського транспорту у Львові мають бути оснащені інформаційними таблицями з прописаними маршрутами руху автобусів, вказаними графіками та інтервалами руху на кожному маршруті.
Про це у своєму запиті закликав керівник фракції «Народний контроль» у ЛМР Валерій Веремчук під час сесії Львівської міської ради.
Зокрема, він наголосив, що нові договори з перевізниками вже вступили в дію. За ними, автобуси повинні курсувати у звичайному режимі, тобто із фіксованими зупинками і за графіком. Втім інформації про те, як зараз курсуватимуть автобуси, львів’яни не мають.

«Пасажири повинні чітко орієнтуватися, о котрій годині вирушає автобус, скільки часу очікувати  прибуття транспорту. Найближчим часом зупинки громадського транспорту у Львові мають бути оснащені інформаційними таблицями із прописаними маршрутами руху автобусів, вказаними графіками та інтервалами руху на кожному маршруті. Також на таблицях треба вказати номери телефонів, за якими містяни могли б повідомляти про порушення умов договору перевізниками – зрив графіків, невихід автобусів на рейси, неналежна поведінка водіїв», – ідеться у запиті депутата.

Також такі дані мають бути розміщенні на порталі міської ради, на сайтах перевізників, щоб кожен містянин за потребі міг швидко і легко ознайомитися з такою інформацією.

«Тож допоки перевізники переймаються власними інтересами, вимагаючи підняття вартості за проїзд, я сподіваюся, що мерія таки подбає про інтереси своєї громади і виступить своєрідним гарантом забезпечення якісної роботи громадського транспорту. Тим паче, що у цій сесійній залі ми неодноразово чули від чиновників: щойно відбудеться конкурс на перевезення у Львові, транспортному хаосу у Львові – кінець», – додав Валерій Веремчук.