Люди мають отримати газ по справедливій ціні, а не подачки у вигляді субсидій, – Добродомов

Реальна ціна тисячі кубометрів газу не перевищує 120 доларів. Про це заявив лідер партії «Народний контроль», народний депутат Дмитро Добродомов у ефірі авторської програми «Ми зможемо!» на «4 каналі».

«Поки влада розповідає, як буде захищати громадян, надаючи субсидії, вони скоротили видатки у бюджеті. Якщо цьогоріч в бюджеті було 77 мільярдів гривень на субсидії, то наступного року уряд закладає 55,1 мільярда. «Народний контроль» – проти субсидій, адже це знущання з українців. По суті, влада однією рукою залазить у кишеню до українців, грабуючи нас через підняття цін на газ! А іншою – показує частинку цих вкрадених грошей, яку віддає нібито на субсидії, які навіть українцям не дістаються, а йдуть на рахунки олігархів, власників енергетичних компаній», – зазначив нардеп.

Добродомов наголосив, що ціна на газ для населення завищена майже у три рази.

«За рік Україна видобуває понад 17 мільярдів кубів газу, цього достатньо для потреб українців. А собівартість цього газу – 100-120 доларів. Ми наполягаємо на тому, що людям мають продавати газ виключно за собівартістю. А олігархи нехай йдуть на ринок і купують газ на свої підприємства», – додав він.