Має бути справедливий підхід до підприємців Старого ринку, – Данильчук

Наводити лад на Старому ринку необхідно, але Луцька міська рада ще не запропонувала підприємцям альтернативне місце для торгівлі.
Про це сказав керівник фракції «Народний контроль» Павло Данильчук під час розгляду питання про скасування рішення виконкому демонтувати 21 кіоск на вулиці Замковій.
Депутат закликав відтермінувати рішення про виселення підприємців та навпаки через комунальне підприємство «Луцькі ринки» налагодити співпрацю і тимчасово укласти договори.

«Так, ми хочемо навести лад на території Старого ринку. Але потрібно комплексно підходити до всіх підприємців, які там знаходяться – незалежно: чи це територія облспоживспілки, чи територія Пахолка, чи невідомих бізнесових структур. Вважаю, що треба відтермінувати виконання цих рішень. Немає гарантії, що цього року буде реконструйована ліва частина Центрального ринку. Нехай комунальне підприємство «Луцькі ринки» укладе з людьми договори, нехай до зими чи весни ці підприємці спокійно працюють і платять орендну плату – це буде справедливо», – сказав депутат Павло Данильчук.

Але у підсумку депутатська більшість не підтримала проект рішень, тому кіоски демонтують.