Майя Гавришко

Виборчий округ №30 (Вінницька міська рада).

 Соціально відповідальний підприємець.

Народилась 1 травня 1965 року в селі Старичі Яворівського району Львівської області. Освіта – вища, торгово-економічна. Працювала в сфері торгівлі — продавцем, товарознавцем та заступником директора приватного підприємства. У 1996 році створила власний бізнес: дотепер працює директором власного підприємства «Сніжинка» (мережа хімчисток).

Брати участь у виборах  Майя  Гавришко вирішила, коли зрозуміла, що активної громадянської позиції недостатньо — потрібно змінювати систему зсередини своїми силами.

«Набридло дивитися, як нашу країну заганяють у прірву, — говорить Майя Гавришко. — Потрібно обирати нормальних людей до влади на всіх рівнях, щоб прибрати з нашого життя найбільшого ворога — корупцію», – переконана Майя Гавришко.

Уже близько десяти років Майя Володимирівна займається благодійністю: допомагає двом сиротинцям і будинку для літніх людей у Вінниці. Це близько 250 пенсіонерів та кілька сотень знедолених дітей.

«Допомагаю з постачанням продуктів, ліків, облаштуванням побуту. Також часто консультую тих, хто хоче надати комусь фінансову допомогу, але не знає, як правильно це зробити. З початком війни та появою поранених у вінницькому шпиталі, ми долучилися і до підтримки воїнів. Здебільшого допомагаємо купувати ліки та речі першої необхідності», – говорить жінка.

Перед тим, як балотуватися на виборах від партії «Громадський рух «Народний Контроль», Майя Володимирівна вивчила політичне середовище, та зробила певні висновки:

««Народний Контроль» — нова партія, її позиція мені імпонує і я хочу контролювати владу разом із людьми. Якщо мої виборці не можуть достукатися до когось із чиновників, я буду їм допомагати.  Треба з’ясувати, куди йдуть людські гроші. Це основне – щоб люди перестали платити невідомим посередницьким компаніям таким, наприклад, як ЖЕО», – пояснює Майя Гавришко.

Щоб визначитися з першочерговими проблемами, з якими працюватиме як депутат, Майя Володимирівна планує провести опитування громадян.

«Перш за все, потрібно вислухати людей і зробити висновки – домагатися вирішення нагальних проблем», – наголосила Майя Гавришко.