Максим Беспальчук

Перший номер у виборчому списку «Громадського руху «Народний контроль» до Дніпродзержинської міської ради.

Громадський активіст. 

Народився  6 вересня 1979 року.   У 1998 році закінчив Дніпродзержинське музичне училище за фахом «Викладач». Зараз є студентом 3-го курсу  Східноєвропейського Університету економіки і менеджменту, факультет «Правознавство».

 Починав трудову діяльність як викладач музики у дитячий музичній школі, де виховав переможців міських та обласних конкурсів юних виконавців. Далі два роки працював автором та ведучим програм в телерадіокомпанії «МіКомп».

Із 2000 року – приватний підприємець, з 2005 року – регіональний директор у великій закордонній корпорації, що займалася фінансуванням ринку кредитування автомобільного бізнесу.

Отримав великий досвід у рекламному бізнесі на посаді комерційного директора ТОВ «Абаніко» (м. Київ) та консалтингових послуг.

Зараз ­– голова ГО «Автомайдан Дніпродзержинська», заступник голови ГО «Краще Разом».

У 2000 році під час роботи в СК «МСК» став співорганізатором проведення у  Дніпродзержинську етапу Кубку Президентів з ралі (Україна, Росія, Білорусь, Литва), який, за оцінкою ЗМІ та учасників, був визнаний найкращим за рівнем організації. За вагомий внесок у розвиток спорту у  Дніпродзержинську був нагороджений нагрудним знаком «Відзнака міського голови».

З лютого 2014 року на чолі місцевого Автомайдану організував постійний волонтерський рух допомоги військовослужбовцям ЗСУ та бійцям добровольчих батальйонів та Національної Гвардії. Разом із членами Автомайдану особисто відвозив зібрану допомогу на передові позиції сил АТО (м. Слов’янськ, Краматорськ, Станиця Луганська, Щастя, Маріуполь, Старогнатівка, Волноваха, Сєвєродонецьк, Старобєшеко, Новоазовськ, Трьохізбенка та інші).

У травні 2014 року  організував облаштування у  Дніпродзержинську першого блок-посту, щоб не допустити у місто провокаторів зі східних областей України.

У травні та жовтні 2014 року був співзасновником руху «За чесні Вибори» та з активістами ГО «Автомайдан Дніпродзержинська» допомагав місцевій міліції  забезпечувати громадський  порядок під час проведення виборів Президента, парламентських виборів.

У лютому  цьгоріч  у складі ГО «Краще Разом» став співорганізатором процесу перейменування центральної у місті площі Леніна на  Майдан Героїв. Після відкритої критики місцевої влади, яка виступала проти вшанування Героїв Небесної Сотні, бійців, які загинули у зоні АТО, прояву активної позиції щодо проведення легітимних громадських слухань,  невідомі підпалили авто Максима Беспальчука.

  Одружений.