Масло з відкатом: чим годують луцьких дошкільнят

Головною умовою збалансованого і корисного харчування дітей шкільного й дошкільного віку є підбір якісних продуктів. Так стверджують Міністерство освіти та науки та Міністерство охорони здоров’я у своїх профільних інструкціях. Втім, як виявилося, ці норми для луцьких чиновників – пусте місце. Нещодавно горе-фахівці міського управління освіти мало того, що придбали для дітвори масло сумнівної якості, та ще й з суттєвим порушенням тендерної процедури

Підприємство-постачальник харчів до дитячого садка і справді не вирізнялося добропорядністю, скаржиться завгосп. І саме з маслом у них було чимало клопоту.

«Одного разу привезли нам 40 кілограмів. Масло було неякісне, ми його повернули. Нам довгий час його не повертали на обмін.  А хто постачає? Ну так само цей цілий Бояновський. Вони ж тендери виграють», – зізнається завгосп ДНЗ Віра Кравчук.

Депутат Луцької міської ради від «Народного контролю» Анна Мовяк швидко збагнула, що масло може бути за ціною збитого літака. Каже, так стається, коли брехню прикривають на офіційному рівні. Завдяки цьому історія масляних закупівель затяглася у довгий тендерний серіал із сумним фіналом.

«Народний контроль» взявся з’ясувати, чому саме ця компанія регулярно виграє тендери, якщо її продукція сумнівної якості.