Масові «замінування» у Луцьку – це елемент гібридної війни, – Павло Данильчук

У Луцьку кілька тижнів здійснювалися масові анонімні атаки з повідомленням про замінування об’єктів міста. Усі вони виявилися фейковими. Разом з тим правоохоронці з’ясували, що надходили листи з серверів, розташованих у Росії.

На думку депутата Луцької міської ради, керівника «Народного контролю» Волині Павла Данильчука, це один з елементів гібридної війни, яку веде проти України Російська Федерація. Про це він сказав в ефірі ток-шоу «Протилежний погляд LIVE» на 12 каналі.

«Тут справді можна по-різному міркувати, яка ж цьому причина. Перше, те що говорив керівник Луцького відділу поліції, те що це елемент гібридної війни. Спецслужби ФСБ і ГРУ Російської Федерації є надалі присутніми на території нашої держави і нікуди не зникали протягом цих 5 років. Тож вони працюють і готові у будь-який момент знищувати індивідуально», – зазначив Данильчук.

Також депутат припустив, що можлива й політична причина.

«Є позачергові вибори. У нас є багато проросійських сил, які претендують потрапити у Верховну Раду. Тож, можливо, вони теж перевіряють, що якщо щось буде складатися не на їхню корить», – висловив таку версію обранець громади і зазначив, що всі варіанти потрібно розглядати.

За його словами, це перевірка для українських служб – МНС, поліції, СБУ, медицини, органів місцевого самоврядування на такі речі.