Матківський: У Дрогобичі відновлено водопостачання багатоповерхівок

За сприяння народного депутата України, члена політради партії «Громадський рух «Народний контроль» Богдана Матківського, ПАТ «Львівобленерго» після 20-денної перерви відновив електропостачання до трьох насосних станцій КП «Дрогобичводоканал». Відтак мешканці житлових будинків знову отримують воду у цілодобовому режимі.

Щоб дрогобиччани мали нормальне водопостачання, Богдан Матківський зустрівся із першим заступником голови Львівської ОДА Ростиславом Замлинським. Нардеп заявив про  неправомірність дій ПАТ «Львівобленерго».

«Уже вкотре мені доводиться втручатися, щоб відновити електроживлення об’єктів водоканалів у Дрогобичі і Бориславі, – наголосив нардеп. – Цього разу водопостачання припили у період спеки. Це вкрай обурило людей. Але, як стало відомо, ПАТ «Львівобленерго» має і більших боржників, але ті і надалі отримують електроенергію. Тому у ситуації щодо Дрогобича, Борислава вбачаю політичний контекст».

Після зустрічі Матківського із Замлинським, подачу електроенергії на насосні станції відновлено, зараз вони працюють у звичному режимі.