Мешканці Дуліб проти відкриття свиноферми без погодження з громадою

Громада села Дуліби Жидачівського району на Львівщині виступила проти відкриття свиноферми, роботу якої не узгодили із громадою.

«Підприємці казали, що зберуть людей і вирішать, чи будуть у село завозити свиней чи не будуть. Але не порадившись, вони самовільно привезли тварин. Начальниця підприємства сказала, що привезли 560 голів, а має бути аж 11 500. На що тоді перетвориться наше село? На свинарник», – говорить мешканка Дуліб пані Дарина.

«Підприємство куплено законно, документація  є. Причин для того, щоб забороняти нам вести  підприємницьку діяльність, нема», – водночас озвучила свою позицію  директор ТзОВ «Лемберг «Агро» Наталія Іванець.

Активіст «Народного контролю», кандидат на посаду голови Ходорова Мирослав Горачик переконаний, що керівництво фірми мало порадитися з громадою, перед тим,  як починати роботу. Тому він вирішив звернутися до Жидачівської РДА з проханням втрутитися у ситуацію.

«Якщо громада має якісь застереження, ми зустрінемося із представниками, керівництвом підприємства, де розглянемо всі наявні документи фірми. Потрібно шукати компроміс із мешканцями села», – запевнив заступник голови Жидачівської РДА Татарин Василь.

«Народний контроль» стежитиме за перебігом подій.