Мешканці Квасилова страдають через забудовника

Незабаром замість цього скверу у селищі Квасилів може бути суцільна канава. Приватний підприємець вирішив прокласти тут водопровідні труди до свого кафе, яке розташоване біля парку. Мешканці сусіднього будинку обурені,  адже вони роками самотужки прибирали цю територію та саджали дерева. На протест вийшли гуртом. «Народний Контроль» підтримав квасилівчан.

Пані Світлана обурюється, що якщо тут все перериють, то і дітям бавитися та гуляти не буде де.

«Хочуть тягнути туди до самого кінця. Ми дитячий майданчик будемо робити, в мене є весь проект на оцю землю»,- каже жінка.

«В нас є місце вліво, вправо. Йому пропонували другі, він може свою воду прокласти, туди, куди йому потрібно, а наразі, якщо він хоче відкрити магазин він має з нами спілкуватися» розц-повідає місцева жителька Ольга .

Ця  земля належить Квасилівському професійному ліцею. Керівництво установи не давало дозвіл на  те, що б тут прокладати мережі. Тому й проводити будь-які роботи та цій території – незаконно, – кажуть юристи. Після того як у справу втрутився «Народний Контроль», підприємець, що хотів виконати роботи без погодження, змінив план підключення водопостачання.

 «Хочете проводити воду через територію, прибудинкову територію. Яка знаходиться на балансі квасилівського професійного ліцею, а жодних погоджень не було – а ми вже по території училища не будемо проводити. Все»,- так прокоментував ситуацію забудовник Андрій Онопрійчук.

«Народний Контроль» перевірить, чи дотримається забудовник свого слова.