Мешканці вул. Вітука, 31 вимагають ремонт на прибудинковій території

Біля будинку на вулиці Вітрука, 31 у Житомирі замість тротуару – вибоїни. Численні звернення містян у різні інстанції не дали результату. Відтак вони розповіли про проблему «Народному контролю».

Місцеві мешканці переконують: поганий  тротуар уже не раз був причиною біди.

«Я особисто був свідком, коли бабуся з дитиною  впали на цій дорозі», – розповів мешканець будинку Олександр.

А, як розповіла місцева жителька Лариса Василівна, за 44 роки, що вона мешкає у будинку, комунальники лише двічі проводили косметичний ремонт дороги і тротуару

У будинку майже сотня квартир, тож люди обурюються, що попри сплату комунальних платежів,  ніхто не займається прибудинковою територією.

 «А як не обурюватися?  Ми живемо тут 45 років, але за це час на території нічого не робили. Тут тисячі людей проходять щодня. Дорога перетворилася на «військову», але її не ремонтують, лише іноді шпортаються в ній», – заявила мешканка будинку на вул. Вітрука, 31 Валентина Антонівна.

 Куди б люди не зверталися – чи до депутатів, чи до міських чиновників, чи до комунальників – проблема й досі нікого не цікавить. У ЖЕКу  виправдовуються: мовляв, разом із «КОМЕНЕРГО-Житомир» шукали можливість провести капітальний ремонт.

«Ми подавали на фінансування  цілий житловий квартал – Корольова, Ціолковського. Але не можливо за один рік заасфальтувати все місто», – переконує майстер загальнобудівельної дільниці Олексій Мазурок.

Водночас у Житомирській міській раді пообіцяли «Народному контролю» шукати гроші на ремонт дороги.

«Я говорил сегодня с представителями жильцов, во вторник выеду по этому адресу и буду смотреть, что там можно сделать другими средствами, как можно помочь решить эти вопросы», – заявив перший заступник Житомирського міського голови Сергій Сухомлин.

«Народний контроль» стежитиме за перебігом справи.