Мешканці вулиці Церковної скаржаться на забудову

Це будівництво на вулиці Церковній триває трохи більше місяця, проте вже спричинило конфлікт між забудовником та сусідами. Люди звернулися до НК, кажуть: зведення тут багатоповерхівки, їхні оселі можуть не витримати.

Документів у забудовника люди не бачила та й адекватного спілкування від нього не чули, кажуть вони. Громада обурюється.

«Паркан вже практично падає. Блоки ставить практично – 30см від моєї межі, від ділянки. Паркан впав. Самі знаєте, якщо там буде стіна, будуть балкони, це фактично все буде на моєму городі», – нарікає мешканець вулиці Анатолій Іванович.

«Малина обвалилася, паркан вони переклали на мою сторону. Ні вибачте, ні можна чи не можна?! Як буде будинок моя хата витримає? Напевно може і не витримає, бо вже є тріщина», – обурюється мешканка вулиці Світлана.

Мешканці вулиці кажуть: живуть наче на порохових діжках: над їхніми домівками височать крани, а стіни здригаються від робочої техніки.

Тим часом забудовник переконує: має всі необхідні документи для зведення об’єкту. Що саме з’явиться на місці цієї будови, не зізнається.

«Люди кажуть, розважальний центр, хто що хоче. Туалєтами забудуємо. Я не можу вам так сказати: законне, не законне! В мене є декларація, де чітко пише, що я будую», – відговорюється представник забудовника  Василь Кузьмин.

Ділянка призначена для зведення житла, не вище 4-х поверхів, кажуть у міськраді. «Народному Контролю обіцяють: негайно створити комісію і з’ясувати, чи не порушує підприємець будівельні норми.

«Я не знаю, що собі придумав забудовник. Але те, що ми давали – ми давали на одноквартирний житловий будинок. Якщо здійснюється будівництво по межі або менше метра від межі ділянки, має бути згода сусідів», – запевняє головний архітектор Івано-Франківська Володимир Гайдар .

«Ми будемо штрафувати, зупиняти будівництво, скасовувати дану декларацію», – обіцяє Роман пацак, заступник начальника ДАБІ в Івано-Франківській області.

Як діятиме влада та чи будівництво вестиметься в межах закону Народний Контроль слідкуватиме й наділі.

https://youtu.be/4V2a7MagyRA?list=PLDEZiCP-7YqgfU0fEPvOJuJWx29vHLmd0