Мешканцям вул. Кульпарківської , 126 відремонтують дах, – Народний Контроль

До «Громадського руху «Народний Контроль» звернулися мешканці вул. Кульпарківська, 126. Люди розповіли, що через дірявий дах вони змушені підставляти відра під стелю.  Мешканці неодноразово просили комунальників полагодити покрівлю. Однак, безрезультатно. Вони звернулися до «Народного Контролю».

«Під час дощу в квартиру падає дощ. Відповідно стеля вся промокає після того чути тухлістю і запах такий, що неможливо дихати. Як файний вітер подує, той дах весь впаде. Він весь гнилий і якщо одне порухати, то воно все розвалиться. Хворіли і не раз хворіли і бронхіт, і кашель ще як дитина була менша лікарка все говорила, що хворіє від тої сирості», – зазначає місцевий мешканець Андрій.

«Погана покрівля з мого народження. Підставляємо відра і змушені виносити. Зимою холодно від тої сирості. У літі жарко, бо зразу бляха і тому жара», – каже місцева мешканка Оксана.

Журналістів «Народного Контролю» у Залізничній адміністрації запевнили: дірявий дах таки залатають. Ба більше. Пообіцяли, що наступного року покрівлю  відремонтують капітально, мовляв, кошти на її ремонт включать до місцевого бюджету.

«Цього року ЛКС проведе підтримуючий ремонт в місцях затікання. Буде часткова заміна елементів, які течуть або будуть виконані заходів, які унеможливлять затікання тобто будуть ті дірки, отвори в даху закриті. Це буде зроблено за кошти ЛКП. Протягом місяця виконають ці роботи. Також ми склали акт в якому зазначили, що дану адресу буде запропоновано для включення в титульний список на 2016 рік», – наголосив начальник відділу житлового господарства Залізничного району Тарас Пищула.

«Народний Контроль» слідкуватиме чи відремонтують дах у будинку по вул. Кульпарківська, 126.