Мешканка, у якої протікає стеля, буде судитись з ЛКП

У цій квартирі, що по вулиці Левандівська, протікає стеля. Запах плісняви та сирість. Діти від цього задихаються. Комунальники звернення мешканців ніби не помічають і дах не ремонтують. Люди звернулись до «Народного Контролю».
Пані Людмила хвилюється за здоров’я своєї сім’ї. Дірявий дах вже роками ніхто не ремонтує. Послуги, які надає місцеве ЛКП жінку не влаштовують, вона комунальникам не вірить, тому й платити за їхні роботи відмовилася – розповідає жінка.
«Як вони пообіцяли зробити і не зробили, так і я не буду сплачувати. Дах протікає постійно. Сирість і я одразу задихаюся. От зараз сніг або дощ буде, почне топитися і все мокнути. Тут шпалери були, я просто доторкнулася – вони відвалилися», – бідкається мешканка квартири Людмила.
У місцевому ЛКП журналістам «Народного Контролю» кажуть, у мешканців цієї квартири – борг. Тому, мовляв, і ремонтувати вони нічого не будуть.
«Їй треба оплатити заборгованість за утримання будинку прибудинкової території та постачання холодної води. Після того ми можемо приступати до будь-яких робіт над її квартирою на покрівлі. Достатньо поточного ремонту при сприятливих погодних умовах. Такий ремонт робиться за два дні», – розповідає директор ЛКП «Сяйво» Уляна Масюк.
Юрист «Народного Контролю» розповідає – у ЛКП змушені надавати комунальні послуги всьому будинку. Якщо вони робити цього не будуть – працівники порушать закон.
«Відповідальність за утримання несе ЛКП. Не може бути й мови про ненадання якихось послуг, нездійснення будь-яких ремонтних робіт, у зв’язку з тим, що один з мешканців чи одна сім’я не сплачує, тому що це може потягнути за собою потім наслідки – протече п’ятий поверх, замочиться четвертий, які платять, третій і так далі», – розповідає керівник Львівського центру юридичного захисту Олександр Атаманюк.
Тепер пані Людмила шукатимеш правди в суді.