Ми будемо виходити на мітинги, допоки рибна реформа на Херсонщині не запрацює, – Гурківський

15 березня 2018 року чергову акцію провели активісти Херсонської області разом з оперативним штабом по боротьбі з браконьєрством та воїнами АТО біля стін Міністерства АПК з вимогами запустити рибну реформу та призначити на керівні посади людей, які перемогли у відкритому конкурсі.

«В усіх областях пройшла реформа рибної галузі, розроблена Держрибагентством, в рамках якої діють Рибоохоронні патрулі. Тільки Херсонська область залишається нереформованою, хоча в жовтні 2016 року проведено прозорий конкурс, на якому були визначені та погоджені головою Херсонської обласної адміністрації та виконуючим обов’язки міністра агрополітики України переможці. Вказані переможці не призначаються на посади, оскільки листи їх погодження злочинним й протиправним шляхом вже понад місяць лежать в Мінагрополітики України та їх посилання в Держрибагентство України для підготовки наказу про призначення блокується. Саме тому сьогодні ми в Києві та вимагаємо справедливості», – розповів Валерій Гурківський.

Поки затягують реформу, на території Херсонщини продовжуються грабіжницькі дії з винищування водних біоресурсів керівником Херсондержрибохорони Б. Артющиком та його покровителем – депутатом Верховної ради України Миколою Паламарчуком.

«Наша акція не пройшла даремно. Нас почули та запросили на розмову. Голова Держрибагентства пообіцяв, що 20 березня 2018 року він чекає у себе всіх переможців з документами, аби призначити їх на керівні посади. Ми, звичайно, візьмемо під контроль цю обіцянку і прослідкуємо, щоб вона була виконана, в противному випадку будемо знову їхати до Києва на акції», – додав Гурківський.