Ми будемо вимагати збільшити квоти на українські товари на європейському ринку, – Добродомов

Ми маємо відновлювати нашу економіку, а не брати кредити у МВФ.
Про це заявив лідер партії «Народний контроль», народний депутат Дмитро Добродомов у програмі «ГОРДОН» на телеканалі «112 Україна».

«Ми сядемо за стіл переговорів та скажемо: ми стримуємо навалу ворога на сході. По суті, саме ми тримаємо Європу у безпеці. Відповідно, вимагаємо збільшити квоти на український експорт на європейському ринку у два-три рази. А це – металургія, машинобудування, аграрна продукція, енергетика, хімія. Купуйте літаки Антонови, робіть замовлення на «Мотор Січі». Наступна наша вимога – відтермінування виплати старих кредитів на п’ять років. За цей час ми зможемо відновити нашу економіку », – зазначив нардеп.

Добродомов наголосив, що принципова позиція «Народного контролю» – це відмова від кредитів МВФ.

«Натомість ми не маємо рівноправної співпраці, а маємо кредити. Хіба в МВФ не знають, що ці кредити тут розкрадають? Знають, але їм начхати. Вони знають, що кредити віддамо. Ми, прості українці. Подивіться як ми розраховуємося: газ, тарифи, пенсійний вік. Завтра це – земля, відкриють так званий банк землі, випустять облігації і все. Вони віддадуть нашу землю на поталу транснаціональних компаній. «Народний контроль» має чітку позицію: українська політика має творитися в Україні», – зауважив він.