Ми маємо найняти найкращу міжнародну юридичну компанію для захисту наших моряків, – Добродомов

Сьогодні весь світ має знати про долю наших військових.

 

Про це заявив лідер партії «Народний контроль», народний депутат Дмитро Добродомов у ефірі авторської програми «Ми зможемо!» на «4 каналі».

 

«Українці вже зібрали понад 400 тисяч гривень на підтримку наших моряків. У тому числі понад 50 з окупованого Криму. А уряд тільки зараз виділив кошти родинам та заявив про якусь підтримку. Що ми маємо зробити насправді! Потрібно найняти найвідомішу та найавторитетнішу юридичну компанію зі світовим ім’ям для захисту наших моряків. Так, заплатити за це гроші, ми ж маємо мільярд на фонд Порошенка. Так давайте скеруємо гроші на правильну справу. Скільки б це не коштувало! Це би привернуло увагу усього світу, ускладнило життя Росії. А головне, збільшило б шанси витягнути наших хлопців, полонених», – пояснив нардеп.

 

Також Добродомов додав, що Мінінформації має приділяти більше уваги українським полоненим.

 

«У нас є ціле міністерство інформації. Чим воно займається за наші гроші? Чому досі ситуацію з нашими політв’язнями, а тепер вже і затриманими моряками не висвітлюють провідні світові ЗМІ. Цe під силу уряду, організувати співпрацю з BBC, CNN та іншими найкращими телеканалами. Аби у кожному куточку світу знали правду про ситуацію, яка склалася», – констатував він.