Ми маємо вкладати кошти у відновлення економіки, аби втримати наших людей вдома, – Добродмов

В Україні сотні підприємств та заводів, які ми зможемо модернізувати та створити сотні тисяч робочих місць.
Про це заявив народний депутат, лідер партії «Народний контроль» Дмитро Добродомов під час зустрічі з працівниками заводу «Ельворті» у межах свого робочого візиту до Кропивницького.

«Щороку 1 мільйон наших громадян виїжджають з України, а 9 мільйонів їдуть на сезонні роботи. У нас черги у візові центри, а тим часом влада звітує про ріст економіки. Як може бути ріст економіки, коли в нас немає робочих місць. «Народний контроль» розробив Антикризовий план відновлення нашої економіки. І, перш за все, це відновлення вітчизняних заводів. Фінансова підтримка та якісний менеджмент зможуть перезапустити заводи та створити сотні тисяч робочих місць», – розповів нардеп.

Добродомов наголосив, що «Народний контроль» вимагає повернення у державну власність підприємств, які належать російським олігархам.

«Наприклад, Львівський автобусний завод, власником якого є російський бізнесмен Ігор Чуркін (племінник екс-посла Росії в Радбезі ООН, – ред.). Завод ще до Євро-2012 виготовляв автобуси, а зараз він знищений і розпилюється на метал. І таких підприємств десятки, які ми маємо повернути українцям», – сказав нардеп.