IMG_2075

Ми не голосуємо за зміни до бюджету розвитку, якщо туди пропихають сумнівні витрати, – Веремчук

Фракція «Народний контроль» у Львівській міській раді  сьогодні, 18 травня, під час сесії у повному складі утрималася від голосування за запропоновані зміни до бюджету розвитку-2017 через пропихання туди сумнівних витрат – як то виділення 200 тис грн під будівництво автостоянки приватного транспорту під «Шевченківським гаєм».

Як пояснив керівник фракції «Народний контроль» Валерій Веремчук, замість розділити позиції у запропонованих змінах, їх вирішили голосувати в цілому.

«У змінах були потрібні ініціативи. Так, ми принципово підтримуємо виділення 3 млн на встановлення GPS на транспорт, що перевозить сміття. Понад те, це було потрібно зробити давно. Адже без систем обліку «Львівспецкомунтранс» безконтрольно витрачає мільйони із бюджету. Утім не менш принципова позиція – не голосувати за виділення грошей під паркову приватників біля «Шевченківському гаю», – наголосив Веремчук.

Він додав, що напередодні сесії бюджетна комісія погодила його пропозицію «перекинути» 400 тис грн  із будівництва автопарковки на реконструкцію пам’яток у «Шевченківського гаю».

«Натомість під час сесії депутатам запропонували 200 тисяч дати на автостоянку, і лише 200 – на пам’ятки.  Це принципове для нас питання – не голосувати за асфальт біля музею, поки під загрозою його експонати», ­ – додав Валерій Веремчук.