міша1

Ми не збираємося залишати підприємців «без хліба», – Дідух про результати роботи профільної комісії

Комісія архітектури, містобудування і охорони історичного середовища у Львівській міськраді не ухвалювала жодних рішень щодо вилучення зі списку на продовження договорів оренди тимчасових споруд тих чи інших підприємців.

«Інформація, що через дії комісії хтось може залишитися «без хліба», не відповідає дійсності», – про це заявив представник комісії, депутат фракції «Народний контроль» Михайло Дідух під час прес-конференції у прес-центрі «Гал-інфо».

«Так, наша комісія ретельно вивчила інформацію, надану районними адміністраціями, по діяльності кожного підприємства. Звертали увагу, чи не було перебудов МАФів, чи дотримано правил благоустрою біля павільйонів, чи є паспорти прив’язок і вся необхідна дозвільна документація. Особливу увагу звертали на павільйони, де продаються алкогольні напої», – повідомив депутат.

За його словами, комісія уже виокремила список підприємців – а це близько 80% – до яких нема суттєвих зауважень. Питання ж із тими, до кого є зауваження у використанні павільйонів, комісія доопрацьовуватиме.

«Але жодного рішення про вилучення підприємців комісія не ухвалювала. Тим паче, що це винятково компетенція депутатського корпусу», – наголосив Михайло Дідух.