Ми вимагаємо підняти зарплати викладачам та працівникам ПТУ до рівня викладачів вишів, – Добродомов

«Народний контроль» ініціює зміни до бюджету України щодо підняття зарплат викладачам та майстрам ПТУ, а також підвищення стипендій учням.
Про це заявив лідер «Народного контролю», народний депутат Дмитро Добродомов під час зустрічі з колективом Бурштинського енергетичного коледжу.

«Ми ініціюємо правки до бюджету, щоб викладачі навчальних закладів І-ІІ рівня акредитації отримували таку ж зарплату, як і викладачі ВНЗ. Зокрема, майстри. Бо 40% викладачів потрапляють саме під цю категорію. Однозначно це стосується і підвищення стипендій учням ПТУ, до такого ж рівня, як і у студентів вишів. Адже це несправедливо, що в окремих випадках учні ПТУ не отримують навіть 500 гривень. А часто, це діти з малозабезпечених сімей», – наголосив нардеп.

Добродомов додав, що «Народний контроль» розробив програму для підтримки української молоді.

«Ми пропонуємо програму «Перше робоче місце», яка забезпечить українську молодь можливістю отримати роботу відразу після закінчення вишу. Також, ми пропонуємо створити «Фонд підтримки молоді», який даватиме кредит під 2,5% річних на придбання житла для молодих сімей. Це те, що зможе втримати наших дітей в Україні та повернути тих, хто виїхав», – наголосив нардеп.