Михайло Дідух – учасник Школи демократії

Депутат фракції «Народний контроль» у Львівській міській раді Михайло Дідух бере участь в освітній програмі Школа демократії-2018. Майже піврічні навчання вже стартували у Львові.

«Школа демократії є інтенсивною освітньою програмою, спрямованою на ознайомлення слухачів з основами демократичного врядування, демократичної політики та політичних інструментів. Школа призначена для представників місцевого самоврядування, громадських організацій, засобів масової інформації, політичних партій, науковців, студентів та інших зацікавлених активних громадян», – написав Михайло Дідух на своїй сторінці у Фейсбук.

Викладачами у Школі демократії є знані українські політологи, представники академічних установ, фахівці з неурядових організацій, колишні політики та відомі громадські діячі. У навчанні велику увагу буде зосереджено на практичних заняттях і тренінгах. Заняття проходитимуть двічі-тричі на тиждень упродовж 5 місяців.

«Ми з колегами зараз активно долучаємося до відомих програм, де можна ознайомитися з останніми тенденціями і практиками місцевого самоврядування. Особисто я у Школі демократії сподіваюся почерпнути для себе багато цікавого, поділитися досвідом і надалі на практиці застосовувати всі отримані навички», – говорить Михайло Дідух.