shelep

Михайло Шелеп розробив механізм розміщення МАФів у Луцьку

Міська влада не має системного підходу для врегулювання проблеми розміщення тимчасових споруд на території міста, – вважає активіст «Народного контролю» Михайло Шелеп.

Він звернувся до Луцького міського голови та його заступників із письмовими пропозиціями щодо врегулювання проблеми розміщення тимчасових споруд на території міста.

До адресного листування він вдався, бо усі публічні звернення та пропозиції, які озвучувались у соціальних мережах та в публікувались у ЗМІ, чиновники не взяли до уваги.

У своєму зверненні активіст «Народного контролю» вказав на помилки та недопрацювання посадовців міськради, відповідальних за цей напрямок роботи. Але крім того, Шелеп пропонує механізм, який, на його думку, допоможе розв’язати проблему.

Ідеться про 4 пропозиції, а саме:

  1. Влада повинна спершу розробити концепцію розміщення тимчасових споруд у місті, і лише після цього затверджувати будь які комплексні схеми;
  2. Запровадити конкурсний підхід для визначення підприємців, яким надаватиметься право на розміщення тимчасових споруд;
  3. Всю інформацію, пов’язану із правилами, умовами та існуючим станом у сфері розміщення тимчасових споруд варто максимально систематизувати та візуалізувати на веб-сайті міськради, щоб вона була доступна усім зацікавленим;
  4. Не приймати рішень, які замість наведення порядку, вводять ще більший хаос у цій темі. Мова зокрема про проект рішення міськради «Про окремі питання щодо розміщення тимчасових споруд на території міста».

«Чіткі і зрозумілі правила гри, відкритий конкурсний підхід до вибору підприємців та максимальна публічність інформації – це те що, на моє переконання, потрібно Луцьку для наведення порядку у сфері розміщення та функціонування тимчасових споруд. Поєднання цих ініціатив дало б нашому місту можливість розвиватись, а ще б покращило інвестиційний портрет Луцька», – переконаний  Шелеп.

Детальніше із текстом листа можна ознайомитись за  посиланням: https://docs.google.com/document/d/1B_J_JkBpE38xFAHFXvPUvoi1bv7wvYBp8uI8dNLpnII/edit?usp=drive_web