Мільйонні премії «Нафтогазу» краще б роздали вчителям та лікарям, – Добродомов

47 працівників НАК «Нафтогаз України» отримали премії майже на 46 мільйонів доларів, з них 13 мільйонів поділили між собою голова та заступник компанії.

Про це заявив лідер партії «Народний контроль», народний депутат Дмитро Добродомов в ефірі авторської програми «МИ ЗМОЖЕМО!» на «4 каналі».

«Зарплата голови «Нафтогазу» й так складає три мільйони гривень на місяць. Один мільйон – це ставка, і ще по мільйону – це надбавки за важкість роботи.  Та за таку зарплату вони землю зубами мають гризти. А тепер вони собі ще й премії виписують на 46 мільйонів доларів. А що, у нас шахтарі, лікарі, вчителі не важко працюють? Так давайте ми краще їм роздамо ці гроші», – наголосив нардеп.

Добродомов додав, що потрібно працювати над підвищенням реальної зарплатні для простих українців, а не роздавати премії чиновникам-мільйонерам.

«Але для того, аби підняти зарплати та соціальні пільги потрібно знайти гроші. І ми зможемо їх знайти. Адже лише провівши реальну реформу митниці, на якій ми вже наполягаємо третій рік, можна принести в державний бюджет додаткові 200 мільярдів гривень. Ми маємо сотню фундаментальних законопроектів, які реальними грошима наповнять бюджет. Але ніхто навіть не дивиться на наші ініціативи, адже ми перебуваємо в опозиції», – наголосив він.