Міністерство оборони України потребує реформування, – Антонищак

В Україні необхідно реформувати логістику Міністерства оборони.

Про це в ефірі телеканалу «112 Україна» заявив народний депутат України, член депутатської групи «Народний контроль» Андрій Антонищак, коментуючи заяву міністра оборони щодо виділення додаткових коштів на утримання безпеки складів з боєприпасами.

За словами депутата, Міністерство оборони вимагає додатково виділити 500 мільйонів гривень для утримання безпеки складів, де знаходяться боєприпаси.

«Міністр оборони заявив, що їм ще необхідно додатково виділити 500 млн грн на охорону бойових складів. Наскільки мені відомо, близько 136 різних їхніх підприємств, починаючи від керівництва готелів, неефективні повністю! Там процвітає корупція! Чому вони не передадуть комусь в управління чи в оренду ці підприємства, щоб додатково отримувати кошти. Звичайно, відзначимо армія стала сильніша, але це завдяки тим людям, які несли останню гривню зі своїх пенсій чи зарплат для фінансування української армії. Тому необхідно зробити якісну логістику Міноборони. Необхідно провести аналіз кадрів, особливо тих, які переплутали в Міністерстві оборони свої кишені з державними», – заявив Антонищак.

Політик наголосив на тому, що за останнє півріччя в країні спостерігається недовиконання надходження до державного бюджету.

«В Україні основним донором стала не економіка, а митниця. Збільшились митні платежі, що відповідно, лягає на бізнес, і стає додатковим тягарем на нас з вами. Як тільки підвищили мінімальні зарплату, відповідно підвищились ціни на харчі, проїзд у транспорті й тому подібне. Щоб збільшити соціальні стандарти, додатково необхідно закласти в державний бюджет 12 мільярдів гривень. Тільки питання, де взяти ці кошти», – зазначив Антонищак.