Минуло п’ять років, а результатів у справах злочинів Майдану немає, – Добродомов

Відсутність термінів за злочини – це показник бездіяльності влади.
Про це заявив лідер партії «Народний контроль», народний депутат Дмитро Добродомов у ефірі телеканалу 112 Україна.

«Я пригадую, як вступаючи на посаду, нинішній Генпрокурор Юрій Луценко обіцяв із трибуни Верховної ради, що для нього це справа честі та розслідування доведуть до кінця. Політики звикли все швидко забувати. Варто постійно їм нагадувати про політичну відповідальність: аналізувати виконання обіцянок та давати оцінку на виборах», – зазначив нардеп.

Добродомов розповів, що під час підготовчих робіт з будівництва Національного меморіалу Героїв Небесної сотні розібрали бруківку в місці, де поранили одного з учасників Революції гідності.

«Це у той час, коли керівник Управління спеціальних розслідувань ГПУ Сергій Горбатюк повідомив, що слідчі експерименти тривають дотепер, а прокурор та слідчий не узгоджували початку робіт з побудови Меморіалу. Прикро, що такі злочинні накази дає не хтось з Антимайдану, а самі ж переможці Революції гідності. Маю сподівання, що новий Генпрокурор, якого запропонує новий Президент, доведе справи до кінця, а минула влада понесе відповідальність за свою бездіяльність», – наголосив лідер «Народного контролю».