Міський голова Тарас Кучма зустрівся з молоддю Дрогобича (+фото, відео)

Уперше за ініціативи міського голови Дрогобича Тараса Кучми відбулася зустріч з учнями старших класів загальноосвітніх навчальних закладів, студентами, молоддю міста.

«Метою зустрічі було представлення проектів, які дотичні до молодіжного життя міста, а також отримання запитань та пропозицій від молоді щодо співпраці, розвитку молодіжної політики та міста загалом», – інформує прес-служба Дрогобицької міської ради.

molod1

У зверненні до молоді Тарас Кучма зазначив, що у Дрогобичі виросло молоде покоління активних, небайдужих людей, які готові працювати на благо рідного міста – покоління, яке мислить неординарно, креативно і прагне реалізовувати свої знання на практиці. Також очільник міста висловив сподівання, що молоді люди мають чимало нових проектів та ідей, які реально втілити в життя за умов співпраці, відтак зробити життя дрогобичан комфортнішим, включаючи й розвиток ІТ-технологій, які є невід’ємною складовою сучасного суспільства.

molod

Під час зустрічі кожен з учасників мав можливість поставити міському голові питання та отримати відповіді на них. Тарас Кучма розповів учасникам про своє бачення розвитку міста, поділився з молодими людьми проблемами та шляхами їхнього вирішення, ознайомив з проведеною роботою. З іншого боку – дрогобицька молодь висловила свої побажання та довела, що готова працювати на благо рідного міста, змінюючи його на краще.

«Я радий нашій зустрічі, адже можу подивитися в очі майбутньому Дрогобича. Бо саме від вас, від молоді, залежить розвиток міста, нашого краю, нашої країни», – звернувся до присутніх міський голова на завершення зустрічі.