Міськрада проситиме Кабмін і ВРУ збільшити фінансування на будівництво Палацу спорту у Львові

Для якнайшвидшої реалізації проекту Палац спорту у Львові на пр-ті Червоної калини депутати Львівської міськради звернуться до ВРУ з проханням удвічі збільшити розмір субвенції з держбюджету на реалізацію програми будівництва спорткомплексів із 200 до 400 млн гривень.
З такою пропозицією сьогодні, 30 жовтня, під час позачергової сесії ЛМР виступив керівник фракції «Народний контроль» Валерій Веремчук.
Він наголосив, що Палац спорту – це важливий інфраструктурний проект для Львова. Водночас, при неналежному і розтягнутому у часі фінансуванні він може перетворитися на довгобуд. Саме ж місто не зможе швидко звести його лише власними зусиллями, адже загальна вартість сягає 985 млн грн.

«Група «Львівщина» у парламенті налічує понад 30 депутатів. Думаю, нам потрібно звернутися до них із проханням посприяти збільшенню у стрічці держбюджету на 2019 рік обсягів фінансування програми зведення спорткомплексів бодай удвічі. Збільшення цієї суми означатиме і вагомішу субвенцію на Палац спорту у Львові, який потрапив до цієї програми. Також звернення потрібно підготувати на адресу Кабінету міністрів з проханням ухвалити постанову, яка дозволить успішно реалізовувати програму та використовувати аванси упродовж 12 місяців», – пояснив Веремчук.

Відповідні звернення депутати планують проголосувати під час пленарного засідання сесії ЛМР 8 листопада.