Місто має контролювати, чи відбуваються розважальні заходи у Дні жалоби, –Свінціцький

Щоб Дні жалоби не проводилися лише «для галочки»,  місто має контролювати і максимально обмежувати розважальні заходи, концерти у цей час.

Про це у коментарі «Вголос» заявив депутат Львівської міської ради від «Народного контролю», голова міжфракційної групи з питань учасників АТО Віталій Свінціцький, коментуючи пожежу в одному із розважальних центрів Львова у День вшанування пам’яті жертв Голодомору.

«Напевно, до пожежі, її трагічних наслідків призвели конкретні речі – недотримання протипожежної безпеки, велике скупчення людей. Але треба зважити і на те, коли саме сталася біда. День пам’яті жертв Голодомору – це український день жалоби. Відповідно, місто мало би проконтролювати і запобігти цій трагедії, не давши розважальним закладам працювати у цей час», – переконаний депутат.

Утім, за його словами, мерія повністю усунулася від такого контролю.

«Я не чув, щоб у міській раді було управління чи відділ, які б стежили за подібними процесами. Так, у Львові контролюють все на світі: вивіски, паркінги, рекламу – тільки не порушення днів жалоби. І це проблема, яку треба вирішувати. При чому проблема не лише львівської влади, а й відсутності моралі у керівників та власників розважальних закладів, які женуться  за бізнесовою складовою», – резюмував Свінціцький.