Молодь іде в політику, бо зневірилася у чинній владі, – Хацько

«Народний контроль» Тернопільщини активно залучає до лав партії молодих людей, адже нація покладає великі надії на омолодження українського політикуму, на прихід до влади людей із новим баченням розвитку держави. Тож напередодні Дня молоді ми запитали молодих «народноконтролівців» Тернопілля про те, чому вони прийшли в політику.

«Щоби змінити країну на краще після того, як старшому поколінню не вдалося сповна виправдати очікування народу. Досвід молоді люди набудуть із часом, відшліфують професіоналізм. Головне, щоби в них було бажання, ентузіазм будувати Україну такою, аби кожен її громадянин міг не просто виживати, як сьогодні, а повноцінно жити, зростати професійно, бути спокійними за майбутнє своїх дітей у своїй Батьківщині», — зазначив депутат фракції від «Народного контролю в Козівській райраді Андрій Барилко.

«Недавно мені на очі потрапили результати соціологічного дослідження, згідно з яким лише 10-13% молодих людей з-поміж опитаних в Україні цікавляться політикою. А ще рівень недовіри до чинних політичних лідерів рекордний саме серед молоді. Отже, в країні склалася, як на мене, закономірна ситуація: молодь зневірилася у чинній владі й мусить брати кермо управління державою в свої руки, якщо хоче жити в правовій, незалежній Україні», — розповів член ради обласної організації «Народного контролю» Вікторія Хацько.

«Стояти осторонь тих процесів, що відбуваються в країні, більше неможливо. Молодим треба активізовуватися і будувати таку Україну, в якій ми хочемо жити. Нам важливо мати роботу і гідні зарплати. Звісно, на сто відсотків омолоджувати команду, що творитиме в державі політику, не доцільно. Не розумно викидати з машини на ходу водія, навіть якщо він не дуже вправний, а ти — пасажир без навичок водіння. Треба вчитися «водити», запозичувати управлінський досвід у старших. А ми швидко вчимося», — запевнив член Теребовлянської районної організації «Народного контролю» Олег Ділай.