Молодь покидає країну не через питання релігії чи мови, а чeрeз відсутність роботи, – Добродомов

За 27 років старі політики нічого не зробили, аби втримати українську молодь вдома.

Про це заявив лідер партії «Народний контроль», народний депутат Дмитро Добродомов у ефірі політичного ток-шоу «Український формат» на телеканалі «NewsONE».

«Я щотижня маю робочу поїздку в регіони. Зустрічаюся з нашою молоддю, зі студентами. На запитання: «Хто хоче виїхати з країни?», 90 відсотків піднімають руки. Я запитую: «Чому?». І їх не турбує питання мови, чи релігії. Вони кажуть про три основні речі. Це якість освіти, відсутність достойної роботи та соціальна сфера, мова йде про низький рівень медицини та інших соцгарантій», – розповів нардеп.

Добродомов додав, що зараз нарікають на відсутність у молоді інтересу до виборів.

«Є просте пояснення чому молодь не ходить на вибори. Коли вони буди дітьми, на екранах телевізорів вони бачили тих політиків, які зараз при владі. Політиків, які уже 27 років керують країною. Тільки міняються місцями один з одним. То влада, то опозиція. І зараз вони дивляться на їхні обіцянки і не вірять. Не вірять тим, хто за 27 років не зміг створити в країні достойні умови життя. Тому єдиний шанс змінити країну — це привести до влади цю саму молодь. Яка має новий підхід до політики», – наголосив лідер «Народного контролю».