Мусій: «Народний контроль» не допустить незаконної забудови у Чернечому лісі

Сьогодні, 11 липня, у селі Лісники під Києвом за ініціативи «Громадського руху «Народний контроль» відбулося віче проти забудови у Чернечому лісі. У ньому взяв участь і народний депутат України, член політради «ГР «Народний контроль» Олег Мусій.

Так, нещодавно до «Народного контролю» по допомогу звернулися мешканці сіл Лісники і Ходосівка, які заявили: у них хочуть забрати ліс. За два тижні посеред дерев виріс кількакілометровий паркан, а днями територію почали охороняти невідомі у формі з агресивними вівчарками. Люди переконані: за парканом планують звести чергову Конча-Заспу.

Відтак сьогодні громада сіл разом із активістами «Народного контролю»  вирушила до Чернечого лісу, де найактивніші взялися зносити паркан. Жодних конфліктів під час демонтажу не виникло.

Щоб хоч якось прояснити ситуацію щодо невідомої забудови, народний депутат Олег Мусій викликав міліцію, яка на місце прибула аж через 40 хвилин. За 5 хвилин до її прибуття загадкові «охоронці» з вівчарками покинули свій пост.

Хто власник паркану – невідомо.

Люди мають намір йти до кінця і надіються на підтримку «Народного контролю».

«Народні депутати будуть ініціювати звернення і до Генеральної прокуратури України, до всіх правоохоронних органів, також до територіальних місцевих органів влади, щоб встановити правду і не дати провести незаконну забудову у Чернечому лісі», – запевнив народний депутат Олег Мусій .

7

3

5