Мусій вимагає виплатити шахтарям заборгованості по пільгам

Член депутатської групи «Народний контроль» Олег Мусій з парламентської трибуни звернувся до прем’єра Володимира Гройсмана та міністра соціальної політики Андрія Реви з вимогою зробити все можливе для виплати шахтарям індексованих регресних лікарняних пільг, а шахтарським родинам – виплат по догляду за дитиною.

«Трударі, які кожного дня працюють задля енергетичної безпеки України, отримали професійні захворювання, позбавлені доплат не тільки до пенсій, але й індексації регресних виплат. Крім того, через хронічне недофінансування галузі, вуглевидобувні підприємства не мають змоги вчасно платити єдиний соціальний внесок», – заявив нардеп.

Він додав, що як наслідок, вже з 1 грудня, можуть бути припинені виплати не лише регресних пільг, а й допомоги по догляду за дитиною, лікарняних.

«У якій ще країні можливе таке неподобство?! У відповідь на мій попередній запит щодо проведення індексації Міністерство соцполітики «перевело стрілки» на Фонд соціального страхування. Я закликаю Гройсмана і Реву особисто втрутитись, вирішити проблему і захистити шахтарів, а не перекладати відповідальність на інших», – наголосив Олег Мусій.