Мусимо йти на вибори і перемагати, — Швайка

Голова Тернопільської обласної організації «Народного контролю» Володимир Швайка зустрівся з кандидатами в депутати від цієї політичної сили до Монастириської ОТГ, вибори яких відбудуться 23 грудня. Того ж дня команда «народноконтролівців» відстояла через суд кандидата Анатолія Жирука.

«Ми мусимо йти на вибори і перемагати. Пам’ятаймо, що йдемо командою, бо самотужки будь-хто з нас безсилий. Буде важко, але мусимо працювати так, щоб жоден із виборців не був розчарованим, не пошкодував, що віддав свій голос за депутата від «Народного контролю», — наголосив Володимир Швайка.

Кандидати обговорили головні проблеми на території майбутньої ОТГ, шляхи їхнього розв’язання, окреслили основні напрями роботи. Голова Монастириської районної організації «Народного контролю», номер один у списку кандидатів у депутати Віталій Тріщук запевнив:

«Добираючи команду, я передусім зважав на те, щоби люди були порядними, авторитетними, впізнаваними, відповідальними і добрими фахівцями у своїх галузях. Щоби відкрито дивилися землякам в очі до виборів і не ховали погляду після, отримавши депутатські мандати».

«Народний контроль» Монастирищини виставив своїх кандидатів у 25 із 26 територіальних виборчих округів.