МВФ вижимає Україну, як лимон, – Добродомов

Співпраця з МВФ перетворить Україну на сировинний придаток Європи.

Про це заявив лідер партії «Народний контроль» Дмитро Добродомов в ефірі політичного ток-шоу «Український формат» на телеканалі NewsONE.

«МВФ – це транснаціональна компанія, яка діє виключно у власних інтересах. За ті гроші, які влада сторгувала у Фонду розраховуємося ми. Завищеними тарифами: нам кажуть, що треба мати європейські тарифи. Це не нонсенс, давайте ми спочатку будемо мати європейські зарплати, а потім вже тарифи. Нам підвищили пенсійний вік. Це реальний результат пенсійної реформи. Нам нав’язали медичну реформу», – розповів парламентар.

На думку Добродомова, якщо Порошенко переможе на наступних виборах, то продасть українську землі та віддасть наш ліс.

«У мене складається враження, що цими діями Україну перетворюють на  сировинний придаток. Лише офіційно українські заробітчани з Польщі минулого року передали додому 100 млрд грн. Це 4% українського ВВП. І Польща далі чекає наших заробітчан. Нас розглядають, як дешеву робочу силу. Ця співпраця з МВФ просто вижимає Україну, як лимон», – зазначив депутат.

Він додав, що Україна має відновлювати власну економіку та забезпечити людей гідною роботою.

«Тому «Народний контроль» пропонує дієву програму «Перше робоче місце. Необхідно дати молоді гідну зарплату, щоб залишити її в Україні. Потрібно створити «Фонд підтримки молоді». Цей фонд має вирішити проблему придбання житла молодими сім’ями. Фонд має надавати кредит під 1% річних на придбання житла для молодих сімей – така формула працює в Чехії», – констатував лідер «Народного контролю».