nkontrol_chern_109

На Буковині для проведення водогону найняли підрядника, дотичного до голови райради?

У селі Хрещатик Заставнівського району, що на значній  висоті над рівнем моря, штучно  тягнуть водопровід. Утім «Народний контроль» виявив кілька доволі «цікавих» моментів під час проведення робіт.

Так, на проведення водопроводу з обласного бюджету виділили 400 тисяч гривень. Зі сільського бюджету – ще 115 тисяч. Утім, замість найняти кваліфікованих робітників, до робіт долучили неповнолітніх хлопців.  Хто ними керує, і хто відповідає за безпеку праці – невідомо.

Сільський голова Хрещатика Марія Косоловська знає, що копають траншеї – молоді хлопці, проте, чиновниця каже, що у їхній паспорт вона не дивилася. Щоб дізнатися справжній вік працівників, активісти «Народного контролю» викликали поліцію, проте до приїзду правоохоронців хлопців на місці вже не було.

 Натомість один із чоловіків, якого вдалося застати на місці, переконував, що тут працює його бригада. Сам чоловік представився батьком Капіцького Сергія, який займає пост голови Заставнівської районної ради.

«Народний контроль» поцікавився у голови сільради, хто ж виконує роботи по проведенню водопроводу. Виявилося, це районна фірма «Агроелітбуд», її керівник – Сергій Іванців. У реєстрі активісти «Народного контролю» знайшли ще щонайменше 5 фірм, де ця ж людина зазначена керівником чи засновником.  І кожна з цих фірм пов’язана з такими людьми як Капіцька  Тетяна Андріївна та Капіцький Сергій Сергійович. Усі вони проживають у сусідньому селі Кострижівка.

Чоловік, якого вдалося застати на місці проведення робіт – Капіцький Іван, батько голови районної райради.

Правоохоронці відібрали пояснення працівників фірми та команди «Народного контролю», а повідомлення про злочин внесли до ЄРДР.