На Буковині вихователька дитсадка зачинила неслухняних дітей самих у кімнаті

У Вербівцях, що на Заставнівщині, спалахнув скандал у місцевому дитсадку. Мати двох дітей звинувачує одну із виховательок у жорстокому поводженні із малюками. Жінка стверджує, що її синів – трьох і п’яти років – за непослух залишили самих у зачиненій кімнаті.

Дирекція дитсадка провини своєї працівниці не визнає, тому у справу втрутився «Народний контроль».

Молода багатодітна матір Олеся обурена поведінкою виховательки дитячого садочка, яка, за її словами, замість гуманних методів виховання вдається до свавілля. Коли жінка спробувала  розібратися у ситуації, то зіткнулася зі спротивом керівництва установи.

Директор школи, якій підпорядковується і дитсадок, переконує, що мама все вигадала. Переконує, вихователька Людмила Миколаївна, а водночас і донька директорки, не зачиняла дітей у спальні.

Директор запевнила, що вона начебто дала вказівку психологу закладу попрацювати з Андрійком, сином Олесі, який постійно плаче. Втім психолог Аліна Новак говорить, що про звернення директорки щодо у надмір збудженого стану п’ятирічного хлопчика нічого не чула.

Зі слів психолога, вона із дошкільнятами працює раз на тиждень упродовж 15 хвилин. А ще в неї є спеціальний журнал, де фіксуються запити від виховательок про ті чи інші проблеми, які виникають з малечею. Та подивитися на записи в журналі психолог не дозволила навіть матері дітей.

Директор Департаменту освіти і науки Чернівецької ОДА Оксана Палійчук вже відреагувала на цей інцидент: вихователька отримала догану, а психолог і  директор – додатковий контроль з району.