На дорозі покладуть другий шар асфальту, – «Народний Контроль»

Їздити цією дорогою небезпечно. Дощоприймачі тут вище асфальтного покриття. Водії хвилюються за власну безпеку, та чин6овникам байдуже. Люди звернулись до «Народного Контролю».

Пан Сергій хвилюється – дощоприймачі, що виступають з-під асфальту по вулиці Пасічній, можуть спричинити аварійні ситуації на дорозі. Чоловік каже – через те, що комунальники не доробили дорогу, вона в такому стані вже четвертий рік.

«Немає останнього слою асфальту. Наслідок цього – водії, які рухаються по правилам в крайній правій смузі, вони зобов’язані або приторможувати, або різко приймати вліво і об’їжджати. Тут було доволі велика кількість ДТП і деякі були з летальними наслідками», – згадує водій Сергій.

«Якщо є стандарти побудови дорожнього покриття, які призначені для руху легкового транспорту, очевидно вони мають розміщатись на такій висоті, щоби вода туди потрапляла і зливалась. Безумовно змінюється траєкторія руху автомобіля. Це може спричинити, я думаю, певного роду аварійну ситуацію», – каже водій Святослав.

«Вони заважають руху та можуть створити якусь небезпечну ситуацію, я вважаю, що їх треба напевно опустити. Якщо на великій швидкості буде їхати машина і наїде на цей метал, то можна втратити керування і вискочити кудись на узбіччя або пробити колесо. Права смуга вона фактично не існує через ці люки», – говорить водій Роман.

Активіст «Народного Контролю» Андрій Ткачук приїхав на місце аби побачити проблему на власні очі. Він переконаний така дорога не має права на існування: немає розмітки, дощоприймачі виступають та другий шар асфальту відсутній.

«На величезній частині дороги Пасічної немає другого шару асфальту і це призводить до того, що дощоприймачі не виконують своїх функцій. Ми проконтролюємо ситуацію, щоби органи місцевої влади скерували необхідні кошти, які прописані в бюджеті саме на цю дорогу і вона була відремонтована», – запевняє координатор «Народного Контролю» у Личаківському районі міста Львова Андрій Ткачук.

Чиновники кажуть – дорогу мали відремонтувати ще до Євро-2012 та   коштів, мовляв, тоді на роботи не вистачило. Та тільки у справу втрутились журналісти «Народного Контролю», комунальники запевнили – завершать ремонт вже цього року.

«На жаль, комплекс робіт по самій реконструкції вулиці не завершений через недофінансування державного бюджету по програмі Євро-2012. Цього року в бюджеті розвитку передбачили 7 мільйонів гривень для продовження робіт по цьому об’єкті. Зараз відповідно вже визначимо наступного генпідрядника і після цього будуть продовжені роботи», – запевняє керівник управління капітального будівництва Володимир Кметик.