На громадських слуханнях заборонили забудову на вул. Коновальця

Земельна лихоманка у Рівному продовжується. На вулиці Коновальця люди протестують проти забудови під своїми вікнами. Місцеві розповідають, що не мають наміру терпіти таке зухвальство.

Люди обурюються –  від новобудов по сусідству  їхні домівки вже потерпають.

Ще кілька місяців тому міська влада журналістам «Народного контролю» пообіцяла  –  в ситуації розберуться і на сесії міськради наклали мораторій на забудову. Тож, аби все було за законом  і міська влада не надумала поновляти дозвіл на  будівництво на вул.  Коновальця  –  люди зібрались на громадські слухання. На них  запросили і представників забудовника. Останній залишався категоричним до кінця.

«На генплані міста цей будинок є, все згідно закону», – запевняв забудовник Сергій Полоцький.

Забудовник додавав, документи та дозволи у нього в порядку. Міські  чиновники  під тиском громади врешті зізналися – не все так гладко.

«Можна скасовувати як суборенду, як містобудівні умови, а також декларацію. Наскільки я знаю, вона в них не зареєстрована», – розповів начальник управління капітального будівництва Рівненської міськради, Сергій Кушнір.

 На слуханнях громада вирішила – заборонити забудову поблизу будинку на вулиці Коновальця, 10. Рішення підтримали одноголосно.

 Тепер залишається лише стежити за тим, чи голос людей буде почуто і чи не порушуватиме забудовник закон.