На Херсонщині судді прикривають бездіяльність голови сільради Козачих Лагерів

У місті Олешки Херсонської області вже 8 місяців триває суд між головою селищної ради Козачих Лагерів Олександром Гуріном та депутатами і мешканцями, котрі не задоволені його роботою. Мешканці переконують, що голова сільради не виконує навіть своїх прямих обов’язків.

«Згідно з законом про надання інформації, громада та депутати неодноразово звертались до голови, аби той надав інформацію про витрати, але Олександр Гурін відмовлявся. Громада не зупинилась і почала звертатись до суддів, поліції та інших місцевих органів, але ті зі свого боку постійно затягують судові процеси або розводять руками, нібито нічим не можуть допомогти. Начебто навмисно допомагають Олександру Гуріну», – говорить голова Херсонського міського осередку «Народного контролю» Валерій  Гурківський.

Коли у справу втрутились активісти та журналісти «Народного контролю» судді справу прискорили. 13 червня мали пройти дебати, після яких суд повинен був винести рішення з даного питання. Але суддя Савчак С.П. замість того, щоб розглядати справу згідно з чинним законодавством, зайняв позицію голови селищної ради, тим самим прикриваючи всі його махінації з використання селищного бюджету, а також місцевих біоресурсів таких, як ліс та водойми.

«Вісім місяців триває процес, а суддя лише 13 червня говорить, що він вивчив справу і помітив, що термін подачі позовної заяви вийшов», – розповідає голова Херсонської районної організації «Народний контроль» Наталя Ілліна.

З боку відповідача ніякої письмової заяви не було надіслано до суду, тому суддя сам не може розглядати це питання. Чому судді так вигідно прикривати голову сільради і затягувати судовий процес? «Народний контроль» і надалі буде стежити за розвитком подій.