На Хмельниччині частина села залишилась без води через амбіції родини сільського голови

Уже понад тиждень 15 родин та ресторан у Сахнівцях, що у Старокостянтинівському районі, живуть без води. Водогін відрізали за наказом сільського голови.

Вулиця Центральна до колгоспного водогону підключилась близько 15 років тому. Побутову техніку люди обладнали саме під це водопостачання. Та тиждень тому воду «відрізали». Відповідне рішення ухвалив місцева сільський голова.

«Свердловина не може забезпечити водою таку кількість населення. Води вистачає лише на мікрорайон Городок, школу і садочок. Решта людей мають удома криниці, тож мають доступ до води», – пояснила  свої дії журналістам «Народного контролю» сільський голова Сахнівець Алла Яснюк.

Утім мешканці Центральної не розуміють таких пояснень, адже упродовж багатьох років платили за воду по лічильнику. Гроші збирало ТОВ «Бізон», яке очолює син сільського голови – Василь Яснюк.  Сільський голова не приховує, що фірмою керує її син, але в його діях нічого незаконного не бачить.

Натомість мешканці села разом із журналістами «Народного контролю» звернулися до Старокостянтинівської місцевої прокуратури із заявою перевірити, чи законно фірма, підконтрольна сім’ї сільського голови, збирала з людей гроші за воду, і куди вони витрачались.