Штаб

На Луганщині створили «Штаб порятунку Лисичанська»

4 лютого в Лисичанську пройшов збір громади, на якому було створено «Штаб порятунку Лисичанська». Учасники також підписали Меморандум про розвиток активності громади.

Метою створення Штабу є об’єднання громади міста для здійснення постійного контролю за роботою органів місцевого самоврядування та комунальних підприємств для подолання соціально-економічного занепаду, адже ситуація на сьогодні майже у всіх сферах життєдіяльності міста складається критична. І цей процес почався задовго до конфлікту 2014 року і проведення АТО на Донбасі. З досвіду інших успішних країн зарубіжжя і деяких міст України вимальовується тільки один вихід: об’єднання і згуртованість громади, підтримка і участь в життєдіяльності міста, спонукання місцевої влади до виконання своєї роботи.

Активісти «Народного контролю» Луганщини виступили як співорганізатори «Штабу порятунку Лисичанська» і будуть приймати активну участь в його роботі. Цю ідею також підхопила громада обласного Сєвєродонецька та Луганщини.

В рамках лисичанського штабу були створені групи для спільної роботи за напрямками: культура, освіта та спорт; самоорганізація та інформування; моніторинг і контроль діяльності міської влади та комунальних підприємств; охорона здоров’я і соціальний захист; розвиток і захист підприємництва.