На Львівщині Добродомов представив кандидатів від «Народного контролю», які візьмуть участь у виборах до новоствореної громади

Вчора, 22 жовтня, лідер «Народного контролю», народний депутат Дмитро Добродомов зустрівся з мешканцями м. Рудки, що на Львівщині.

Під час спілкування він озвучив головні тези Антикризового плану, який скерований на подолання бідності в країні, створення нових робочих місць.

Також #Добродомов представив місцеву команду «Народного контролю», яка бере участь у виборах Рудківської міської ОТГ. Зокрема, першого номера Юрія Шведа та кандидата на посаду голови Рудківської міської ради Богдана Кремсу.

«Ні один депутат, ні двоє депутатів не можуть нічого зробити, не можуть провести фундаментальні зміни. Зате ми бачимо, як багато можна досягнути разом, – коли є небайдужість і дієвість депутатів місцевих рад, коли є активність і підтримка громад. Я вірю в нашу команду на Рудківщині, знаю, що тут, на місці, вони зможуть зреалізувати багато речей, ефективно використовуватимуть кошти, працюватимуть відкрито і прозоро», – зазначив Дмитро Добродомов.