На перехресті вулиць Лесі Українки-Довженка заасфальтували величезну яму

На самісінькому перехресті вулиць Лесі Українки-Довженка у Тернополі понад місяць тому комунальники ремонтували комунікації. Після себе залишили яму, яку просто засипали щебнем. Ледве прикрита вибоїна не раз ставала причиною аварійних ситуацій.

Містяни звернулися до міської влади з проханням усунути незручності на дорозі, але наразі безрезультатно. Проблему взявся вирішувати «Народний контроль».

Тернополянин Назар, який живе неподалік перехрестя, розповів, що яма на «зебрі» заважає і водіям, і пішоходам.  Активіст «Громадського руху «Народний контроль» Віктор Макарчук на власні очі переконався: водії одразу за поворотом з вулиці Лесі Українки на вулицю Довженка втрапляють на гравій у ямі.

Після звернення «Народного контролю» комунальники заасфальтували вибоїну упродовж дня.

«Після гідровипробувань на цьому місці виявили пошкодження труби.  Ми були змушені розкопати дорогу і замінити частину мережі. Зразу не заасфальтували, бо грунти мають властивість просідати. Потрібно було трохи почекати», – пояснив заступник головного інженера КП «Тернопільміськтеплокомуненерго» Степан Босак.