На Полтавщині пройшла наметова кампанія (+фото)

Полтавська організація «Народного контролю» в першій половині квітня провела в області наметову кампанію.

За останній рік, це вже четверта подібна громадська ініціатива партії «Народний контроль», яка вкотре доводить, що полтавчани чекають на спілкування з активістами, прагнуть дізнатися про діяльність партії із нових випусків газети.

«Наші намети стають своєрідними дискусійними майданчиками, де небайдужі громадяни обговорюють поточну суспільно-політичну та економічну ситуацію в країні», – говорить лідер обласної організації Роман Стегній.

Роман зазначив, що кампанія допомогла визначити, що найбільше хвилює людей у нинішній ситуації,  зрозуміти, які шляхи виходу із нинішнього піке в країні бачать громадяни. Ми розповідали про роботу нашої громадської приймальні, запрошували охочих долучитись для спільної боротьби з корупцією.

«Наметова кампанія «Народного контролю» в геометричній прогресії збільшила кількість прихильників партії, готових об’єднуватися і працювати заради побудови нового громадянського суспільства без олігархів, корупції, брехні і зловживань.

Додам, що кожного разу розширюється і «географія» наших наметів. Цього разу, крім обласного центру,  до нашого руху активно долучилися м. Кременчук, Н. Санжарський, Кобеляцький, Зіньківський, Машивський, Лохвицький, Гадяцький райони області.

Дякую всім активістам, волонтерам, хто приймав участь у черговій кампанії! Разом зробимо більше!», – констатував Роман Стегній.

IMAG0262

IMAG0260

IMAG0252

IMAG0171

IMAG0051 IMAG0031

IMAG0013