1 (1)

На Рівненщині затримали на хабарі головного лікаря медзакладу, який фігурував у розслідуванні «Народного контролю» (+відео)

Першого червня працівники управління захисту економіки в Рівненській області спільно з військовою прокуратурою Рівненського гарнізону Західного регіону України затримали головного лікаря обласного медичного закладу, який вимагав та одержав неправомірну вигоду в розмірі 2 тисячі доларів США від громадянки за позитивне вирішення питання щодо працевлаштування. Про це повідомляє УЗЕ в Рівненській області.

Неправомірну вигоду посадовець отримував у декілька етапів. Під час останнього «траншу» у 1600 доларів його затримали. Це сталося, 1 червня, близько 16 години в службовому кабінеті.

За фактом прийняття пропозиції, обіцянки або одержання службовою особою неправомірної вигоди відкрито кримінальне провадження за ч. 3 ст. 368 Кримінального кодексу України. Головного лікаря вже затримали відповідно до порядку ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України, він перебуває в ізоляторі тимчасового тримання.

Нагадаємо, журналісти «Народного контролю» проводили розслідування про корупційні оборудки у Рівненському обласному клінічно лікувально-діагностичному центрі ім. В.Поліщука під керівництвом головного лікаря Романа Шустика. Про результати журналістського розслідування повідомили громадськість.

Тоді, у лютому 2017 року «Народний контроль» викрив факт хабарництва у сумі 100 гривень за потрапляння до кабінету УЗД в обхід черги і реєстрації.  Як розповідали очевидці, пройти процедуру УЗД тут можна за домовленістю. При чому з продавцем газет, яка працює поруч центру.  Вказавши головному лікарю на такий факт, останній пообіцяв розібратися, і справді «горе-продавчиня» була звільнена. Втім, схоже такі факти не налякали головного лікаря.