На Рясне-2 може з’явитись автостанція?

Мешканці мікрорайону Рясне-2 на вул. Величковського роками потерпають від імпровізованої зупинки автобусів під будинками, де бракує місця для розвороту габаритного транспорту. Відтак Львівська міськрада виділила кошти на облаштування спеціального кільця у мікрорайоні Рясне-2. Та із незрозумілих причин документи проекту від громади приховують.

Про це сьогодні, 20 жовтня, під час сесії міськради  повідомив депутат фракції «Народний контроль»  Віталій Свінціцький.

«На початку року до мене звернулися мешканці  Величковського з проханням посприяти вирішенню їхньої проблеми. Вони багато років спостерігають картину, як під їхнім вікнами паркуються великогабаритні автобуси, які руйнують тротуари, клумби», –  сказав Свінціцький.

Він наголосив, що у вересні місто виділило 1,4 млн грн для облаштування кільця розвороту автобусів та місця відстою громадського транспорту у Рясне-2.

«Була лише одна зустріч із представниками транспортного управління, міської ради, але без  участі Шевченківської адміністрації, яка й відповідатиме за роботи.  Мешканці озвучили свої пропозиції. Представники влади пообіцяли взяти їх до уваги, але врешті роботи ведуться без врахування побажань громади. Проект об’єкту досі ніхто не бачив», – наголосив Віталій Свінціцький

За словами депутата, мешканці підозрюють, що у мікрорайоні готують автостанцію для автобусів Яворівського напрямку.

«Люди стурбовані, просять призупинити будівництво і показати проект об’єкту», – додав Свінціцький.

Він звернувся до міського голови Львова з вимогою з’ясувати це питання та зважити на думку громади.