На Рясному-2 встановлять три острівці безпеки та ще один перехід

На Рясному-2 на вул. Величковського встановлять три острівці безпеки, лежачого поліціянта і перехід, щоб зменшити інтенсивність руху на дорозі.
Рішення затвердила Комісія безпеки дорожнього руху Львівської міської ради за результатами запиту депутата фракції «Народний контроль», заступника голови інженерної комісії Віталія Свінціцького.

«Нещодавно Рясне-2 пережило трагедію, коли під колесами автобуса загинула школярка. Сам неодноразово був свідком, як водії автобусів після висадки пасажирів на передостанній зупинці із суттєвим перевищенням дозволеної швидкості мчали на «кінцеву». Зрештою це стосується і звичайних автомобілістів, які постійно обганяють громадський транспорт. Рясне-2 – це спальний масив, де місцеві водії почуваються геть «удома» і забувають про дотримання елементарних правил дорожнього руху. Як наслідок, пожвавлений рух на вулиці Величковського стає ще й небезпечним. Саме тому подав запит, щоб на Рясному-2 встановили додаткові засоби для посилення безпеки руху на дорозі», – пояснює Свінціцький.

Він повідомив, що острівці безпеки планують встановити біля кінцевої зупинки автобусів, біля магазину АТБ і неподалік від місця, де загинула школярка. Поруч з’явиться і пішохідний перехід. Окрім того, біля тунелю встановлять «лежачого поліціянта».
Також нагадаємо, що Віталій Свінціцький пропонує встановити на Рясному-2 десять камер відеоспостереження, щоб зменшити кількість крадіжок і ДТП у мікрорайоні.