На Тернопільщині відбуваються партійні конференції районних осередків «Народного контролю»

Після завершення різдвяних свят виконувач обов’язків голови Тернопільської обласної організації політичної партії «Народний контроль» Володимир Швайка взяв участь у ряді конференцій районних осередків.

Партійні конференції уже відбулися в Кременецькому, Лановецькому, Козівському, Бережанському, Монастириському, Підгаєцькому, Борщівському та Чортківському районах.

Володимир Швайка наголосив, що політична партія передусім провинна працювати на благо людей, відстоювати їхні інтереси, надавати різнобічну допомогу в розв’язанні проблем як окремих громадян, так і громад загалом, впливати на діяльність об’єднаних територіальних громад через депутатів.

На кількох конференціях члени партії порушували проблему добору і збереження кадрового потенціалу, особливо в сфері робітничих професій.

«Професіоналам потрібно створювати гідні умови праці й платити високу зарплату. Шукати можливості для цього мають і підприємці, й голови об’єднаних територіальних громад. Адже економічне зростання в країні можуть забезпечити лише професіонали високого класу в усіх галузях на всіх рівнях», – переконаний Володимир Швайка.

Одне з ключових завдань «Народного контролю», за словами Володимира Дмитровича, — дійти до кожного населеного пункту, брати активну участь у розв’язанні всіх проблемних питань громад. Для цього депутати повинні працювати з людьми, влаштовувати виїзні прийоми громадян.

Члени «Народного контролю» та депутати від партії підбили підсумки праці за минулий рік, обговорили організаційні питання, проблему пошуку приміщень для громадських приймалень, що залишається нерозв’язаною в кількох райцентрах. Також проаналізували активність окремих депутатів, їхню участь в ефективній діяльності об’єднаних територіальних громад і обирали делегатів на обласну партійну конференцію, що відбудеться в лютому.